.REJESTRACJA

Aby zarejestrować pojazd sprowadzony z zagranicy lub dokonać przerejestrowania pojazdu krajowego w Gdańsku należy udać się do właściwego urzędu. Gdańsk obsługiwany jest przez dwa urzędy miasta obsługujące mieszkańców. Poniżej umieszczamy podstawowe informacje oraz trasę dojazdu do wyznaczonych urzędów.


UWAGA: KLIENTÓW CENIĄCYCH SOBIE CZAS ORAZ WYGODĘ ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ USŁUGĄ REJESTRACJI ZA KLIENTA. UCHRONI TO PAŃSTWA OD WOLNYCH DNI Z PRACY, ROZBUDOWANEGO APARATU BIUROKRACJI ORAZ KOLEJEK URZĘDOWYCH. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAREJESTROWANIA POJAZDU W DOMU! PRZYJEŻDZAMY, ODBIERAMY DOKUMENTY, FINALIZUJEMY WSZELKIE CZYNNOŚCI ADMINISTRACYJNE A GOTOWE TABLICE DOSTARCZAMY POD WSKAZANY ADRES.


Masz pytania ? ZADZWOŃ: 506-328-644

Wydział Komunikacji
80-820 Gdańsk Chełm
ul. Bernarda Milskiego 1

Informacje

 1. Oddział urzędu miasta mieszczący się w Gdańsku (Chełm) przy ul. Bernarda Milskiego 1 obsługuje okolicznych mieszkańców z zakresu formalności urzędowych związanych z przerejestrowaniem pojazdów zakupionych w kraju, oraz rejestracją samochodów sprowadzanych z zagranicy.
 2. W przypadku zatrzymania dowodu rejestracyjnego przez policję urząd na Milskiego 1 jest miejscem gdzie należy udać się celem odbioru zatrzymanego dowodu rejestracyjnego.
 3. Oddział urzędu prowadzi również nadzór nad stacjami kontroli pojazdów (pokój nr. 1 piętro 1 tel. 58 323-71-94).
Godziny otwarcia urzędu
DniGodziny otwarcia
Poniedziałek8:00 - 16:00
Wtorek8:00 - 16:00
Środa8:00 - 17:00
Czwartek8:00 - 16:00
Piątek8:00 - 15:00
SobotaNieczynne
NiedzielaNieczynne
Mapa

Wydział Komunikacji
80-560 Gdańsk "AMBEREXPO"
ul. Żaglowa 11

Informacje

 1. Wydział komunikacji mieszczący się w Gdańsku przy międzynarodowych targach Gdańskich AMBEREXPO ul. Żaglowa 11 zajmuje się obsługą mieszkańców z zakresu formalności urzędowych związanych z rejestracją pojazdów sprowadzonych, krajowych i obsługą związaną z ewidencją nowo powstałych działalności.
 2. Urząd obsługuje również formalności związane z wydawaniem dowodów osobistych, zmianą adresu zamieszkania oraz wymianą dowodu na nowy z powodu zniszczenia lub utraty ważności.
 3. Zespół obsługi mieszkańców prowadzi również sprawy dotyczące ewidencji ludności oraz zajmuje się wydawaniem praw jazdy po zdanym egzaminie w PORD (pomorski ośrodek ruchu drogowego).
Godziny otwarcia urzędu
DniGodziny otwarcia
Poniedziałek8:00 - 16:00
Wtorek8:00 - 16:00
Środa8:00 - 17:00
Czwartek8:00 - 16:00
Piątek8:00 - 15:00
SobotaNieczynne
NiedzielaNieczynne
Mapa

rejestracja pojazdu

Administracja w domu nic prostrzego !

teraz zarejestrujesz pojazd lub wykonasz tłumaczenie nie wychodząc z domu.

Czytaj więcej
rejestracja pojazdu

Akcyza przez internet ! Nowość

opłać podatek akcyzowy przez internet z domu

Czytaj więcej

Obsługujemy całe województwo pomorskie

potrzebujesz pomocy w innym mieście
skontaktuj się z nami

 • GDAŃSK
 • GDYNIA
 • SOPOT
 • PRUSZCZ GD
 • KOŚCIERZYNA
 • KARTUZY
 • WEJHEROWO
 • MALBORK
 • TCZEW
 • PUCK
 • STAROGARD GD
 • WŁADYSŁAWOWO
Kontakt

Masz pytania ?

porozmawiaj z naszym konsultantem

Proszę wybrać interesujący temat i przesłać swoje dane kontaktowe, nasz konsultant skontaktuję się z Państwem i odpowie na każde pytanie.